Contacts

Pestrá bannerová reklama,
kterou uvidí celý svět!

Omlouváme se, provoz bannerové reklamní služby ještě nebyl zahájen! Ale už dnes může se obrátit našeho managera a získat konzultace nebo zarezervovat reklamní prostory za rozumnou cenu. Podrobné kontaktní informace získáte postřednictvím naši kontaktní stránky.

Proč Gay Friendly Prague?

Stránky Gay Friendly Prague jsou prvním informačním webém o gay friendly životě a o zábavě v Praze, který je zaměřen na čeští, anglické a ruské mluvící. Při tom je přesně vymezená cílová skupina — gaye z České republiky, včetně Prahy a zájemce z celého světa! V tomto případě bannerová reklama je nejlepší koncept pro rozvoji vašeho podnikání.

Jakou reklamu poskytujeme?

Poskytujeme reklamní prostory nejen pro klasické typy bannerů, ale i v podobě zvláštních textových bloků. Kromě toho, je možné na našich webových stránkách vytvořit i Váší vlastní reklamní kampaň v libovolném požadovaném tvaru.

Banner-obrázek 300x250

Nejúčinnější formát banneru, který je umístěn prakticky na každé stránce našeho webu v jeho horní části. To je nejvíce mobilní a informativní formát, v rámci kterého můžete úspěšně prezentovat svůj podnik.

Banner-obrázek 970x90

Velkoplošný reklamní prostor, který je umístěn prakticky na každé stránce našeho webu na konci informační bloku — spodní části každé stránky. A tento formát nejlépe přitahuje pozornost zvědavých návštěvníků jako tečka na konci nádherné věty.

Textový blok

Naše klasické textové bloky se nachází v dolní části každé stránky a se skládají z kruhového obrazu, titulu, reklamy a odkazu. Nejvíce neobvyklý format reklamy, který okamžitě přitahuje pozornost návštěvníků!

Netradiční formát

Můžeme pro Vás navrhnout videobannery, interaktivní bannery, bannery umožňující načítání externích dat atd.

Nemáte vlastní banner pro reklamu?

Náš grafik pro vás rád vytvoří pestrý a atraktivní reklamní banner podle vašeho přání! Kromě toho, pomůžeme Vám s přípravou vaší bannerové reklamy i ve vícejazyčném formátu. Cena tvorby bannerů se liší podle rozsahu práce a náročnosti kreativity.

Cena tvorby bannerů se liší podle rozsahu práce a náročnosti kreativity.

Visit our catalog!

The "zest" of our website is Catalog of the best gay friendly places in Prague: e. g. bars, pubs, cafes, restaurants, clubs, discos, sex and fetish clubs, saunas, sex shops, communities, as well as for your fun and leisure time!

Read more